Ostim Osb 1187. cd no:34 06374 Yenimahalle/Ankara
Tel: +90 312 354 1 444
Fax: +90 312 354 1 463
loc-ja--500x500 copy

Loc-Jaw® Sistemi

Loc-Jaw® sistemi, 4. ve 5. eksenli parçaların işlenmesi için parçaların basitleştirilmesi ve daha büyük takımlara erişim ve daha çok yönlülük sağlaması için tasarlandı. Hammaddeyi taşıyıcı yöntemi kullanarak bir ön op olmadan tutmak, Bıçak kenarı tutucular kullanarak malzemeyi delmek veya Kaba kenarlı kavrayıcılarla işlenmiş yüzeyleri tutmak için tasarlanmıştır.

Benzersiz tasarım iş parçasının dibine erişim sağlar
İsteğe bağlı uzatma kitiyle .500 ″ ila 4.00 ″ veya 1 metreye kadar parça tutabilir
6,000+ lbs tutma gücü sadece .125 ″ malzeme üzerinde kavrama
Bıçak kenarı tutucular .060 ″ derinliğe kadar malzemeye nüfuz etmek için tasarlanmıştır. Blunt Edge Gripperler ayrıca marjsız uygulamalar için dahil edilmiştir. Tüm kavrayıcılar ısıl işlem görmüş A2.
Loc-Jaw® taban için Merkezleme Diski dahildir
Yerleştirme pimleri dahil. (Tabana monte edilmiş gömlekler)
Sert alaşımlar üzerinde yüksek hızda işleme için # 2 veya # 3 kum karbinit kaplamalı kör kenarlı tutucular tavsiye edilir.

  • Loc-Jaw® sistemi, Miteebite ürünleri arasında , 4. ve 5. eksenli parçaların işlenmesinde daha iyi takım erişimi için tasarlanmıştır. Hammadde bir ön operasyon olmadan mengene çenelerinde güçlü bir şekilde tutulur. Keskin kenarlı çeneler kaba malzemeyi tutmak ve kaba kenarlı tutucularda işlenmiş yüzeyleri deforme etmeden sıkmak amacı ile kullanılır. Her iki çenede ürünler birlikte gelir.
    • Benzersiz tasarım iş parçasınına çok yakın erişim sağlar
    • İsteğe bağlı uzatma kitiyle 12 mm den 1 metreye kadar parçaları tutabilir.
    • 3.1 mm tutma payı ile malzemeyi sıkabilir.
    • Keskin kenerlı çeneler, 1.5 derinliğe kadar malzemeye nüfuz etmek için tasarlanmıştır. Düz çeneler işlenmiş malzemeyi deforme etmeden sıkar.Tüm kavrayıcılar ısıl işlem görmüştür.
Parça No:Açıklama
14500Loc-Jaw® Sistemi
14525Loc-Jaw® Uzatma Seti Raylı taban plakası, 1 metre uzunluğunda dişli çubuk ve ara parçalı kilitleme somunu içerir

Uygulama Örnekleri